Sektori Sherbimeve Juridike, Personelit dhe Sekretari -Protokoll

Sherbimet Juridike, Personelit dhe Sekretari -Protokoll

  Pergjegjes i sektorit dhe Jurist i Insitucionit

Juriste         Borana Lelaj         e-mail:       blelaj@uogj.edu.al

                                                                                                                borana.lelaj@gmail.com

·         Specialist i Mardhenieve me Publikun                   Brikena Metaj                   bmetaj@uogj.edu.al

·         Specialist Statistike Informacionit ne Rektorat       Lidra Mico                        lmico@uogj.edu.al

·         Asistent Specialist i Rektorit dhe Sekretar i Senatit

                                            Akademik                                    Briseda Kamemaj         bkamemaj@uogj.edu.al

·         Specialist i Protokollit në Rektorat                         Kaltrina Meleqi              kmeleqi@uogj.edu.al

·         Kryesekretar Mesimor i Institucionit                      Vladimir Belaj                  vbelaj@uogj.edu.al