Stafi Akademik – Fakulteti Ekonomik


  • Departamenti Administrim Publik

Personeli akademik:

1. Dr. Arjana KonomiLektor akonomi@uogj.edu.al
2. Dr. Ilirjana ZyberiLektorizyberi@uogj.edu.al
3. Dr. Arjola MitajLektor amitaj@uogj.edu.al
4. MSc. Alma Kore As/Lektorakore@uogj.edu.al
5. Msc. Bitila ZhuliAs/Lektorbzhuli@uogj.edu.al
6. Msc. Fatjon MalajAs/Lektorfmalaj@uogj.edu.al
7. Dr. Arjan GjiniLektoragjini@uogj.edu.al
8. Msc. Roland VasiliAs/Lektorrvasili@uogj.edu.al

Personeli akademik i ftuar:

Prof.Asoc Ermonela RuspiProfesorI Ftuar
Msc Besnik NurediniAs/LektorKohe e pjesshme
Msc Jorgji MushkaAs/LektorKohe e pjesshme
Msc Erlis ShalariAs/LektorKohe e pjesshme
  • Departamenti Politikave ekonomike dhe Turizmit

Përgjegjës i njesise baze te Departamentit:                        

Dr. Daniela Qiqi         

Personeli akademik:

1. Dr.  Irena BoboliLektoriboboli@uogj.edu.al
2. Prof. asoc. Enkela CacaProfesorecaca@uogj.edu.al
3. Dr. Daniela QiqiLektordqiqi@uogj.edu.al
4. Dr. Lorenc KoçiuLektor lkociu@uogj.edu.al
5. Msc. Selaudin MoshoAs/Lektorsmosho@uogj.edu.al
6. Prof.asoc. Jaho CanaProfesorjcana@uogj.edu.al
7. MSc. Lufti Gaba As/Lektorlgaba@uogj.edu.al

Personeli akademik i ftuar:

Msc Engjellush SerjaniAs/LektorKohe e pjesshme
Msc Matilda  QurkuAs/LektorKohe e pjesshme
Msc Heviola  SherifiAs/LektorKohe e pjesshme
Msc Arben  VogliAs/LektorKohe e pjesshme
  • Departameni kontabilitet Financë

Përgjegjës i njesise baze te Departamentit:    

 Doc. Dr. Etleva Peta  

Personeli Akademik:

1.  Doc. Dr.Antoneta PoloLektorapolo@uogj.edu.al
2.  Dr. Robert ÇeloLektorrcelo@uogj.edu.al
3.  Doc. Dr. Etleva PetaLektor epeta@uogj.edu.al
4.  Doc. Dr. Belinda XarbaLektor bxarba@uogj.edu.al
5.  Dr. Zamira VeiziLektorzveizi@uogj.edu.al
6.  Dr. Eduina GugaLektor eguga@uogj.edu.al
7.   Doc. Dr. Drita  LuzoLektordluzo@uogj.edu.al

  Personeli akademik i ftuar:

1. Msc. Aurora Karalli    As/LektorKohe e pjesshme
2. Msc. Leonard SalaAs/LektorKohe e pjesshme
3. Msc. Leonard MickaAs/LektorKohe e pjesshme
4. Msc. Valbona BushiAs/LektorKohe e pjesshme
5. Msc. Manjola ShehajAs/LektorKohe e pjesshme
6. Msc. Amanda KasiAs/LektorKohe e pjesshme
7. Msc. Alket HyseniAs/LektorI Ftuar