Stafi Akademik – Fakulteti i Shkencave të Natyrës

  • Departamenti i Biologji-Kimisë

Përgjegjësi i njesise baze/departamenti:

Prof. asoc. SADIK MALO

Personeli akademik:

 Prof. dr. Lavdi HasaniProfesorhasanilavdi@yahoo.com
lhasani@uogj.edu.al
 Prof. asoc. Selfo Oruçi   Profesorselfo.oruci@yahoo.com  
soruci@uogj.edu.al
Prof.asoc. Majlinda Terpo   Profesormterpo@yahoo.com 
mterpo@uogj.edu.al
Prof.asoc. Glior PasaliProfesorgpaspali@yahoo.com
gpaspali@uogj.edu.al
Dr. Etleva Hysaj  Lektorhysaj_etleva@yahoo.com  
ehysaj@uogj.edu.al
Dr. Anduela Qendro Lektorqendroa@yahoo.com
aqendro@uogj.edu.al
MSc. Aneta Çomo   As/Lektoranetacomo@yahoo.com 
acomo@uogj.edu.al

Personeli akademik i ftuar:

Prof.dr Murat Xhulaj ProfesorI Ftuar
Msc  Elefteria Liti As/LektorKohe e pjesshme
Msc  Joana LenaAs/LektorKohe e pjesshme
Msc Jonilda LlupaAs/LektorKohe e pjesshme
Msc Afize SulaAs/LektorKohe e pjesshme
Msc Xhuljana FrenguAs/LektorKohe e pjesshme
  • Departamenti i Infermierisë

Përgjegjëse e Njesise Baze / Departamenti:

Prof.asoc. Maria Agolli 

Personeli akademik:

Doc. Dr. Zamira Vllaho Lektorzvllaho@uogj.edu.al
Dr. Laura Mezini    Lektor lmezini@uogj.edu.al
Msc.Dritan Rami     As/Lektordrami@uogj.edu.al
Msc.Zhenisa Graçi   As/Lektorzgraci@uogj.edu.al
Msc.Bledar Late     As/Lektorblate@uogj.edu.al
Msc.Arjeta Xhemali As/Lektoraxhemali@uogj.edu.al
Msc. Altin Goxharaj   As/Lektoragoxharaj@uogj.edu.al
Msc.Mimoza  LlavdanitiAs/Lektormllavdaniti@uogj.edu.al
Msc. Pamela  BajramiAs/Lektorpbajrami@uogj.edu.al

 Personeli akademik:

Msc. Olta QurkuAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Valentina JupiAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Roland KaralliAs/LektorKohe e pjesshme
Dr. Gjergji SeminiLektorKohe e pjesshme
Msc. Rovin LaroAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Florent BusheAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Evjeni Hasani (Ymeri)As/LektorKohe e pjesshme
Msc. Arqile ZhapaAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Aferdita Kristidhi (Terpo)As/LektorKohe e pjesshme
Msc. Ledion  PandosAs/LektorKohe e pjesshme
Dr. Vjollca  KokoLektorKohe e pjesshme
Msc. Dashamir  DemiriAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Migena  KuroAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Julinda MijoAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Sheme CelaAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Mimoza ÇekaniAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Ornela  GaroAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Klarita  HaloçiAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Vitjona HundaAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Murat KaçiAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Kostandin  HidoAs/LektorKohe e pjesshme
  • Departamenti i Matematikës, Informatikës dhe Fizikës

Përgjegjëse e Njesise Baze / Departamenti:

Dr. Dhori Terpo 

Dr. Kastriot Zoto Lektor kzoto@uogj.edu.al
Doc.Dr. Arben Isufati Lektor aisufati@uogj.edu.al
Doc.Dr. Romeo Mano Lektor rmano@uogj.edu.al
Doc.Msc. Jani Lica  Lektor jlica@uogj.edu.al
Msc. Kosta LiliAs/Lektor klili@uogj.edu.al
Dr. Kristanthi Naka  Lektor knaka@uogj.edu.al   
Prof. asoc.Jani Dine Profesorjdine@uogj.edu.al
Dr. Jollanda SHara Lektor jshara@uogj.edu.al
Msc. Inva MuhoAs/Lektor ibilo@uogj.edu.al
Dr. Antuela Sinani  Lektor asinani@uogj.edu.al 
Doc. Dr. Isidor Kokalari Lektor ikokalari@uogj.edu.al

Personel akademik i ftuar:

Msc. Alba MeleqiAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Arjan VllahoAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Vasil MingaAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Besian RamaAs/LektorKohe e pjesshme
Prof.dr. Kostaq HilaProfesorI Ftuar
Msc. Majlinda AlikoAs/LektorKohe e pjesshme
Msc. Nasi KapuraniAs/LektorKohe e pjesshme
Msc Besmir KanushiAs/LektorKohe e pjesshme