Departamenti i Gjuhes,Letersise dhe Qyteterimit Grek

PËRGJEGJËS I NJESISE BAZE TE DEPARTAMENTIT

Prof. asoc. Panajot Barka                      pbarka@uogj.edu.al

Personeli akademik

    Titulli                                                                            kategoria                               Adresa elektronike 

Prof. asoc. Panajot BarkaProfesorpbarka@uogj.edu.al
Dr.   Oljeta PoloLektoropolo@uogj.edu.al
Dr. Kostando  KseraLektorkksera@uogj.edu.al
MSc.  Evanthia JovaniAs Lektorejovani@uogj.edu.al
MSc.  Jani  JaniAs Lektorjjani@uogj.edu.al
MSc. Donika  KoçiAs Lektordboboli@uogj.edu.al
MSc.  Mirela KoçaAs Lektormkoca@uogj.edu.al
MSc. Aleksander BoboliAs Lektoraboboli@uogj.edu.al

      Personeli akademik :

MSc. Valentina BoboliAs Lektor   vboboli@uogj.edu.al
MSc. Ziso LluciAs Lektor   

Programi i studimeve te Ciklit te Pare

Gjuhe Letersi dhe Qyteterim Grek       “Bachelor”
[GJLQG-A]  Gjuhë Letërsi dhe Qytetërim Grek [BA]             ne sistemin Esse3

Plan mesimor  Greqisht BA

Programi i studimeve te Ciklit te Dyte

“Master Profesional” në  Mësuesi për Arsimin e Mesëm të Ulët në  Gjuhë, Letërsi dhe Qytetërim Grek.

  [MGJLQ-G]  Mësuesi në arsimin e mesëm të ulët në gjuhë,letërsi dhe qytetërim grek [MP]    ne sistemin Esse3
Plan mesimor MP Greqisht

Plan mesimor  Greqisht BA

Kerkime/Studime

REFERIME NEPER KONFERENCA

ARTIKUJ TE BOTUARA